Ekibimiz


Tolga Gülçiçek

Dr.Diş Hekimi Tolga Gülçiçek

Dr. Diş Hekimi Tolga Gülçiçek (Dds, Phd)

Çene Cerrahisi & İmplantoloji Uzmanı

1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında bitirdi. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde açılan uzmanlık sınavını birincilikle kazanarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini takiben eğitimine 6 ay İngiltere Londra’da devam etti.

2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile pek çok ileri düzey ameliyata katıldı.

2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlayarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor oldu.

Daha Fazlası

Eda Akün

Dr.Diş Hekimi Eda Akün

Dr.Diş Ekimi Eda Akün (Dds, Phd)

Protez & Estetik Diş Hekimliği Uzmanı

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakülte’sinden mezun olduktan sonra aynı fakültede Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır.

2008 yılında eğitimini tamamlamış ve protez uzmanı ünvanını almıştır.

Kliniğimiz kurulduğu günden bu yana kliniğimizde estetik diş hekimliği ve protez uzmanı olarak görev yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda kongre ve seminere katılmıştır.

Kliniğimizde sadece uzmanlık alanı olan estetik ve restoratif diş hekimliği üzerine çalışmaktadır. Özellikle implant üstü porselen ve hibrit protezler, ileri estetik uygulamalar olan kompozit ve porselen laminalar konusunda çok fazla deneyimi vardır.


Özlem özer Yücel

Doç.Dr. Özlem Özer Yücel

Doç. Dr. Diş Hekimi Özlem Özer Yücel (Dds, Phd)

Dişeti hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

12.04.1978 tarihinde Ankara’da doğdu. 1995 yılında Çankaya Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2000 yılında, Ankara Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden “yüksek lisans” derecesini aldı. 2001-2007 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda “İleri Periodontal Yıkım Olan Bireylerde İnterlökin-1 beta (IL-1β) ve Tümör Nekrozis Faktör Alfa (TNF-α) Gen Polimorfizmlerinin ve Dişeti Oluğu Sıvısı Düzeylerinin Belirlenmesi” isimli tez çalışmasını tamamlayarak “doktora“ derecesini aldı.

Ulusal ve uluslararası kongrelerde çok sayıda bilimsel tebliğ ve poster sunumu yaptı. Türk Periodontoloji Derneği üyesidir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Oral Patoloji Bilimdalı’nda akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Kliniğimizde part-time periodontoloji uzmanı olarak çalışmakta, diş kaybı ile sonuçlanabilen iltihabi dişeti hastalıkları, akut dişeti hastalıkları, dişeti büyümeleri ve dişeti çekilmeleri gibi çok çeşitli ve yaygın dişeti hastalıklarının teşhis ve tedavisini yapmaktadır.


Gözdem Bayraktar

Dt.Diş Hekimi Gözdem Bayraktar

Dr. Diş Hekimi Gözdem Bayraktar

Periodontoloji

10.01.1990 tarihinde Trabzon da doğdu. 2008 yılında Kanuni Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başladı, 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Priodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) ihtisası yapmaktadır.

Tedavi ve estetik uygulamalar yanında beyazlatma konusunda da İstanbul İmplantoloji Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir. Türk diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kliniğimizde periodontoloji uzmanı olarak çalışmakta, diş kaybı ile sonuçlanabilen iltihabi dişeti hastalıkları, akut dişeti hastalıkları, dişeti büyümeleri ve dişeti çekilmeleri gibi çok çeşitli ve yaygın dişeti hastalıklarının teşhis ve tedavisini yapmaktadır.


Şeyma Tokatlı

Diş Hekimi Şeyma Tokatlı

Estetik Diş Hekimi Şeyma Tokatlı

Diş Hekimi

Ankara'da doğdu. 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne başladı. 2013 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.

5 yıl çeşitli kuruluşlarda çalıştıktan sonra aramıza katıldı. Tedavi ve estetik uygulamalar yanında beyazlatma konusunda da İstanbul İmplantoloji Merkezi'nde çalışmalarına devam etmektedir.

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


Hilal Gamlı

Dr.Diş Hekimi Hilal Gamlı

Dr Diş Hekimi Hilal Gamlı

Diş Hekimi - Kanal Tedavisi

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi İstanbul Erkek Lisesinden okuduktan sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında doktora programına başladı.

Kanal tedavisi , kanal tedavisi tekrarı, rejeneratif endodontik tedavi , vital pulpa tedavileri konusunda deneyimlidir.

İngilizce ve almanca bilmektedir. Türk Diş Hekimleri Odası ve Türk Endodonti Derneği üyesidir.


Hilal Gamlı

Dr.Diş Hekimi Tuğçe Mahiroğlu

Dr Diş Hekimi Tuğçe Mahiroğlu

Genel Diş Hekimliği

15.06.1998 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. Anaokulundan lise bitimine kadar eğitimini TED Kayseri Kolejinde almıştır ve mezun olmuştur.

2021 Yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinden Fakülte 3.sü olarak Onur Derecesi ile mezun olmuştur.

Tedavi ve estetik uygulamalar yanında beyazlatma konusunda da İstanbul İmplantoloji Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

Türk diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesidir. Çok iyi derece İngilizce, orta derece Almanca bilmektedir.