Ataşehir bl 49Ada kamelya 1 4.blok D4 Ataşehir

Çalışma Saatlerimiz
Pzt-Pz : 09:00 - 18:00
Ataşehir bul. 49. Ada kamelya 1 sit. 4.blok D.4 Ataşehir İstanbul
Çalışma Saatlerimiz
Pzt-Pz : 09:00 - 18:00
RGB Creative Agency | Web Tasarım

İmplant diş ataşehir

İmplant diş ataşehir

İmplant diş ataşehir


İmplant diş tedavisinde ataşehir bölgesinde hizmet veren kliniğimiz İleri implantoloji uzmanı Dr.Dt.Tolga Gülçiçek ve tecrübeli diş hekimi ekibiyle uzun yıllardır implant hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Çene Cerrahisi ve İleri İmplantoloji Uzmanı olan Tolga Gülçiçek  bu alanda yurtiçi ve yurtdışında konferanslar vermektedir. Klinğimiz başta implant ve çene cerrahı alanları olmak üzere tüm diş hastalarına hizmet vermektedir.

Ataşehir'de İmplant diş tedavisi

İmplant diş daha çok titanyumdan yapılan ve çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökü demektir. Bu diş kökü üzerine yerleştirilen diş ile dişsizlik çeken hastalar uzun yıllar boyunca dişsizlikten kurtulabilmektedirler. İleri implantoloji uzmanı  Tolga Gülçiçek 

1977 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nin ardından 1995 yılında başladığı 5 yıllık Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2000 yılında derece ile bitirdi.

Aynı yıl Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde açılan uzmanlık sınavını birincilikle kazanarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2002 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 8 ay süren Anesteziyoloji, KBB ve Plastik Cerrahi Anabilim dallarındaki rotasyon eğitimini takiben eğitimine 6 ay İngiltere Londra’da devam etti.

2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri, University of Michigan Hospital ve Mott Children Hospital’da misafir öğretim görevlisi olarak bulundu. Prof.Dr. Joseph I. Helman ve 2010 yılında kaybettiğimiz Prof.Dr. L. George Upton ile pek çok ileri düzey ameliyata katıldı.

2006 Mayıs ayında doktora eğitimini tamamlayarak Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi dalında uzman doktor oldu. 2006 Ağustos-2007 Ağustos arasında Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu Eğitim ve Tümen Komutanlığı’nda Yedek Subay Diş Tabibi olarak askerlik görevini yaptı.

2011 yılı Mart ayında Hollanda (UMCG) University Medical Center Groningen’de misafir çene cerrahisi uzmanı olarak pek çok ileri düzey ameliyata katıldı.

2012 yılı mayıs ayında Danimarka Aarhus Üniversitesi Hastanesi’nde misafir çene cerrahisi uzmanı olarak Ortognatik cerrahi ve kalça (iliac) kemiğinden kemik nakli ameliyatlarına katıldı.

Benzer Blog Yazıları