Ataşehir bl 49Ada kamelya 1 4.blok D4 Ataşehir

Çalışma Saatlerimiz
Pzt-Pz : 09:00 - 18:00
Ataşehir bul. 49. Ada kamelya 1 sit. 4.blok D.4 Ataşehir İstanbul
Çalışma Saatlerimiz
Pzt-Pz : 09:00 - 18:00
RGB Creative Agency | Web Tasarım

Tek Diş İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Tek Diş İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Tek Diş İmplant Fiyatları Ne Kadar?


İmplant yöntemlerinin oldukça popüler olması ile birlikte implant fiyatları insanlar tarafından merak edilmeye başlanmıştır. Özellikle tek diş implant ne kadar sorusu bu hizmetten yararlanmak isteyen deneyimsiz insanların merak ettiği soruların başında gelmektedir.

İmplant uygulamaları kalitesi, kullanım ömrü, ağız için faydası ev sağladığı görsellik ile oldukça önemli bir hizmettir. Ve genelde diğer diş uygulamalarına göre daha fazla maliyete sahip durumdadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen insanlar için en önemli kriterler sunulan implant hizmetin kalitesi, kullanım ömrü, sağlıklı ortamlarda gerçekleştirilmesi ve fiyatı durumundadır. İnsanlar klinik ve doktor tercihlerinin bu hususlar doğrultusunda yapmaktadır.

Dr.Tolga Gülçiçek Ataşehir İstanbul İmplantoloji İleri Estetik Diş Hekimliği merkezi sunduğu imkanlar, en son teknoloji ekipmanlar, birinci sınıf implant hizmetleri, alanında uzman hekim kadrosu ve son derece steril ve kaliteli fiziki ortamı ile hastaların her türlü beklentisine en iyi cevabı vermektedir.

İmplant Diş Fiyatları

Ülkemizde implant fiyatları implant ürünün çeşidine, tercih edilen markanın kalitesine göre değişmektedir. Ayrıca implant tedavisini yapacak olan diş hekimi tecrübeside çok önemlidir.

İmplant Fiyatlarına Etki Eden Unsurlar Nelerdir?

İmplant tedavisi yaptırmak isteyenler fiyat konusunda oldukça dikkatli olmalıdırlar. Çünkü başta pahalı gibi görünse de uzun vadede sağladığı rahatlık, uzun ve kaliteli kullanım ömrü, görselliği ve ağız diş yapısına sağladığı uyumlu katkı düşünüldüğünde fiyatına göre oldukça uygun fiyatlı bir hizmet olduğu anlaşılmaktadır.

İmplant fiyatına etki eden unsurlar ise şu şekildedir; kullanılan implantın kalitesi , kaç yıllık literatür geçmişi olduğu, implant uygulamasını yapıldığı bölgenin kemik durumu, Çene Cerrahının tecrübesi , bunların yanında kemik Greftleri, regenerative materyaller ve kalitesi oldukça önemli olarak sıralanabilir.

Türkiyenin en iyi implant kliniği nerededir diye soran kişiler için İstanbul en iyi seçeneklerden biridir. Bunun nedeni 15 milyon kadar nüfusu olması ve sağlık alanında epey fazla seçenek olmasıdır.

Ancak bu kadar kalabalık bir diş hekimi seçeneği arasından seçim yaparken uzman seçimine de dikkat etmek gerekir. Doğru uygulama yapılması için uzman da iyi olmalı ve işlemlerde tecrübeli olmalıdır. En iyi implant kliniği nerede şeklinde araştırma yaparken kapsamlı bir değerlendirme olmalıdır.

Benzer Blog Yazıları